Autisme Netwerk Groningen
  • Home
  • Over ons
    • Wie zijn wij?
    • Wat doen wij?
  • Wat is autisme?
  • Hulp en ondersteuning
  • Actueel
    • Nieuws
    • Agenda
  • Contact
  • Zoek
  • Menu Menu
U bevindt zich hier: Home1 / Nieuws2 / Nieuws3 / Autisme Netwerk Groningen kijkt terug op geslaagd symposium

Autisme Netwerk Groningen kijkt terug op geslaagd symposium

Nieuws

Op 4 november was het symposium ‘Autisme = blijvend op weg’, georganiseerd door Autisme Netwerk Groningen en Autisme Expertise Netwerk Drenthe.
Autisme is niet statisch. De invloed die autisme heeft op het dagelijks leven is voor iedereen anders. Dat geldt ook voor wat helpend is voor een fijn leven. Ook inzichten over autisme zijn niet statisch. Zorg voor een rugzak met kennis over autisme, over (nieuwe) inzichten, over wat kan helpen in de ondersteuning bij autisme en vertaal die kennis naar wat passend is bij de persoon. Blijf nieuwsgierig, steeds weer en ‘Als je het denkt te weten …. vraagt het dan!’
Suzanne Agterberg, Jolanda Snel en Wouter Staal deelden hun (soms prikkelende) inzichten met de bijna 300 aanwezigen. Ervaringsdeskundigen bij ervaringstafels deelden hun eigen ervaring met autisme in het dagelijks leven en wat daarbij helpend is (geweest). Douwe Wilts sloot af met een huisgedicht waarin hij de ochtend op treffende en ontroerende wijze samenvatte.

Kijk hier voor een foto-impressie en beluister

https://autismegroningen.nl/wp-content/uploads/2022/11/AUDIO-2022-11-04-17-08-44.mp3

of lees het Huisgedicht Autisme is blijvend op weg.

10 november 2022
Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op Pinterest
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://autismegroningen.nl/wp-content/uploads/2022/11/zaal.jpg 227 454 Roelie Veldhuis https://autismegroningen.nl/wp-content/uploads/2019/12/autisme-netwerk-groningen-logo.png Roelie Veldhuis2022-11-10 15:27:502022-11-10 15:57:16Autisme Netwerk Groningen kijkt terug op geslaagd symposium
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Heb je te maken met autisme?

Bij welke organisaties/personen kan je terecht?

Bekijk de sociale kaart

Autisme Netwerk Groningen – Postbus 1346, 9701 BH Groningen

Telefoon: 06 316 700 98 – info@autismegroningen.nl

Privacy statement | Contact

Ga naar de facebookpagina
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op Pinterest
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
Autisme Digitaal zoekt nieuwe bestuursledenAuti-taekwondo (van Taekwondoschool BOOZ) breidt activiteiten uit.
Scroll naar bovenzijde